środa, 13 lipca 2011

magnesowa wymianka

Dostałam "cynk", że moja wymiankowa para otrzymała już paczuszkę, więc mogę odtajnić jej zawartość... Oprócz odrobinki słodyczy do Justynki pojechały... ślimaki ;)
 Oba należą do gromady przyczepnych ('fixus-hakus'). Ten wyższy należy do gatunku breloczkowatych ('hakus-brelokus'), natomiast niższy do magnesowatych ('hakus-magnesus').
Do ruchliwych nie należą, ale bardzo lubią czepiać się różnych rzeczy. A najbardziej lodówek i kluczy :D


Dziś pierwszy raz w tym sezonie kąpałam się  w jeziorku. Kurdele, nigdy nie ufajcie słońcu za chmurami :( Spiekłam plecki, że aż strach ;P


Ach... Zapomniałam jeszcze o karteczce urodzinowej, którą wydłubałam niedawno...
Pozdrawiam słonecznie wszystkich odwiedzających!!!

10 komentarzy:

 1. ślimaki wymiatają :D fajna karteczka, a słonku to w ogóle się nie ufa ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O qurczę! No a może raczej ślimak:)
  Są fantastyczne!!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry. Proszę Pani ja przeczytałem na Diabelskim Młynie że może jak Panią poproszę to może coś z tego wyjdzie. A proszę mi powiedzieć co ja mogę zrobić żeby taki jeden ślimaczek do mnie przyszedł? Ale nie tak po ślimakowemu tylko tak jeszcze w te wakacje.
  Dobrego dnia Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kubusiu! Co musisz zrobić? Na górnym banerku, tuż nad zegarkiem widnieje mój e-mail. Prześlij mi swój adresik i czekaj cierpliwie,a niebawem ślimaczek do Ciebie zastuka... :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dzień dobry. Oj a ja właśnie miałem już iść się myć. Ale teraz to już nie zasnę z takiej niespodzianki. Bardzo Pani dziękuję że się Pani ulitowała ale Pani wie ja nie chcę za darmochę ja coś dla Pani też przygotuję i to będzie taka nasza malutka wymianka dobrze?
  Dobrego dnia Kuba.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej Kubuś!!!
  Mam nadzieję, że już śpisz ;) (bo Mama będzie zła...). Bardzo się cieszę na tą naszą wymiankę :))) Będzie mi niezmiernie miło otrzymać coś spod Twoich zdolnych łapek ;)
  Pozdrawiam słonecznie!

  OdpowiedzUsuń
 7. urocze ślimaki i świetny pomysł na magnes na lodówkę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ślimaki są cudne!! Karteczka śliczna :-)
  Co do słonka, smarować się trzeba koniecznie .

  OdpowiedzUsuń
 9. Ślimaczki są wspaniałe:))

  OdpowiedzUsuń